Yazı Arama Motoru Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz..

Şifre:


Yalçın Doğan

Yalçın Doğan

Mail Gönder
Sistemdeki Toplam Yazı Sayısı: 595
Yalçın Doğan TÜM KÖŞE YAZILARI

Kazanma inancı

23.07.2014

CHP eh, MHP ise hiç yok. Oysa, "çatı aday" fikri Devlet Bahçeli'ye ait. Olur mu, olmaz mı sürtüşmesi sonucunda CHP tabanı Ekmeleddin İhsanoğlu'nu adım adım benimsiyor. Derken, CHP yönetimi ve milletvekilleri onar kişilik gruplar halinde illere dağılıyor, halkı harekete geçirmek üzere.

İlle ve mutlaka Kissebük

20.07.2014

ALTMIŞ koyun hepsi yağmalanmış, Bodrum'da işgalden şimdilik kurtulabilen bakir tek koy var, Alakışla Limanı, Kilise Bükü ya da Kissebük antik kenti. Buraya çoktan göz dikilmiş, işte dökümü.

Torba dolusu kaçırma

19.07.2014

HEYECANLIYIZ, hep birlikte gelecek yıla hazırlanıyoruz, dünya ekonomisini elinde tutan en büyük yirmi ülke, G-20 zirvesi gelecek yıl Türkiye'de, G-20 dönem başkanlığı aralık ayında bize geçiyor.

Çamların Erzurum intikamı

17.07.2014

KAYAK pistleri, atlama kuleleri kışın kullanılmıyor, ne hikmetse, Kayak Milli Takımı yazın ortasında on gün önce Erzurum Kiremitlitepe'de kampa giriyor. Milli Takım orada iken, toprak kayması sonucu atlama kuleleri çöküyor. Şans eseri, kimsenin burnu kanamıyor.

Balta nerede? Suya düştü

16.07.2014

Yasalarda, yönetmeliklerde, Meclis İçtüzüğünde böyle bir kural yok. Tamamen hesaplı.

Tek cümleyle başkan

13.07.2014

HAFİF alaycı, kendinden emin gülümsemeyle, "O benim işimi benim elimden almak istiyor" diyor yeniden aday olan Amerikan Başkanı Carter.

TİB var, gerisi laf

12.07.2014

HAY aksilik, tam IŞİD militanları izlenirken, dinleme ve takip sistemi çöküyor Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nda (TİB). O süre içinde dinleme yapılamıyor. "Teknik" arıza.

Bize sevinç, onlara gözyaşı

10.07.2014

KULLANDIĞI araba ile hafif bir kaza yapıyor ama kuraldışı, ehliyetine geçici olarak el konuyor, kaza ile birlikte Alman Milli Takım Teknik Direktörü Löw basının hedefinde. Dünya Kupası'nın hemen öncesinde.

Yalçın Doğan adlı yazarın, bu sitede yayınlanan tüm köşe yazıları sadece yazarı ve yazıyı yazmış olduğu kurumu bağlamaktadır.