Yazı Arama Motoru Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz..

Şifre:


Metehan Demir

Metehan Demir

Mail Gönder
Sistemdeki Toplam Yazı Sayısı: 6
Metehan Demir TÜM KÖŞE YAZILARI

Görüşmüşler

17.03.2014

GEÇTİĞİMİZ günlerde MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın Pensilvanya’da Fethullah Gülen ile görüştüğü iddiası Cemaat’in önemli kabul edilen isimleri tarafından seslendirildi.Yoğun gündemde arada kaynadı ama oldukça önemli bir başlıktı. Çünkü hükümet ile Gülen cemaati arasında mevcut savaşa giden yolda gergi...

Fener final oynarsa maça giderim

11.04.2013

Başbakan Erdoğan, sarı lacivertlilerin Avrupa Ligi’nde finale kalması durumunda Amsterdam’daki karşılaşmaya gideceğini söyledi.

Bakan Kılıç 3-2’yi bildi

13.03.2013

Ankara’daki ödül töreni sonrası programını değiştirip maça gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın skor tahmini tuttu.

Ayıp olur diye susuyoruz

19.10.2012

Milli Takım çatısı altında kilit rol oynayan iki isim bakın neler anlatıyor: Hiddink gitsin diye, Abdullah Avcı ismine kimse bir şey demedi. Ancak, iyi niyetli bu hocamız korkunç egolar ve baskıların altında ezildi. Ondan sonra da iş koptu. Şimdi doğru olan maalesef Avcı’nın gitmesi. Ama, onu getire...

Terim gizli vergi rekortmeni

11.09.2012

F.Bahçe taraftarı Prof. Dr. Şükrü Kızılot aradı ve Terim’den yılda 2 milyon lira gelir vergisi kesildiğini söyledi.

O 11 takımı ben mi açıklayayım?

04.09.2012

BİR süre önce Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Türkiye’de futbolcu ve teknik direktörlerin aldıkları ücretlerin asgari değil de tavan ücretten gösterilerek sigorta pirimlerinin yatırılması gerektiğini gündeme getirmişti.

Metehan Demir adlı yazarın, bu sitede yayınlanan tüm köşe yazıları sadece yazarı ve yazıyı yazmış olduğu kurumu bağlamaktadır.