Yazı Arama Motoru Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz..

Şifre:


Güzin Abla

Güzin Abla

Mail Gönder
Sistemdeki Toplam Yazı Sayısı: 808
Güzin Abla TÜM KÖŞE YAZILARI

Yaşlanmak işte böyle bir şey...

23.08.2014

Hemen hemen aynı yaşlarda olmamdan mıdır, yoksa sevgili Hüseyin Bey'le tamamen aynı duyguları paylaştığımdan mıdır bilemem ama ben çok sevdim bu yazıyı... Okurlarımdan özellikle bizimle aynı dönemden olanların da gülümseyerek ve anlayarak, pek çok satırda kendilerini bularak okuyacaklarına inanıyoru...

Yedikule Hayvan Barınağı hayvanseverlere sesleniyor

22.08.2014

Yedikule Hayvan Dostları Derneği'nin ve barınağının eşsiz hayvan dostu, oradaki canların Meral annesi Mimar Meral Olcay'ı tanımayan yoktur elbette...

Sevgilinize geçmişinizi anlatmayın

21.08.2014

Kadınların en büyük hatası yaşadıkları herşeyi erkeğe anlatmaları. Oysa ki geçmişte iyi yada kötü tüm yaşadıkları kendilerine kalmalı.

Peki “ikinci adamlar” nerede?

20.08.2014

Hangi erkek kendine "ikinci adam" sıfatını layık görür? "Seni seviyorum ama daha kocama söyleyemedim" yalanına kaç ay inanır?

Bir yanda hayatımın fırsatı diğer yanda hayatımın aşkı

19.08.2014

Başka bir şehirde ziraat mühendisliği bölümünü kazandım ama sevgilim "Gitme, nişanlanalım" diyor.

Ailemle birlikte yaşamaya artık psikolojim el vermiyor

18.08.2014

20 yaşında üniversite öğrencisiyim. Annem, kuralcı bir kadın. Hiç yoktan kavgalar çıkarıp kardeşlerimle bana şiddet uyguluyor. Babam da annemin dolduruşuna geliyor. Artık onlarla yaşamaya psikolojim el vermiyor.

Bir sevgili, sekiz yıl beklenir mi

16.08.2014

"Beklenir elbette" diyor sevgili okurum. Eğer bu gerçek aşksa, onun yerini tutacak başka biri olmayacağına inanmışsanız; beklenir...

Hayvanseverler, apartman yönetimi kararları yüzünden mağdur oluyor

15.08.2014

Hayvanseverler olarak büyük mağduriyet yaşıyoruz. Apartman ve sitelerin yönetim planında bulunabilen "binalarda ve dairelerde hayvan beslenemez" şeklindeki kararname elimizi ayağımızı bağlıyor.

Güzin Abla adlı yazarın, bu sitede yayınlanan tüm köşe yazıları sadece yazarı ve yazıyı yazmış olduğu kurumu bağlamaktadır.