Yazı Arama Motoru Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz..

Şifre:


Güzin Abla

Güzin Abla

Mail Gönder
Sistemdeki Toplam Yazı Sayısı: 791
Güzin Abla TÜM KÖŞE YAZILARI

İnternetten tanıdığınız birine aşık olmak hiç akıllıca değil

02.08.2014

"Onun hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Belki evliydi, belki manyaktı, belki de kendine güvensiz biriydi. Bana sadece hikâyeler anlatıyordu. Bütün bunların farkındaydım ama aşık olmuştum bir kere" diyor genç okurum.

Bu dünya yalnızca bize ait değil

01.08.2014

Bu dünya yalnızca bize ait değil

Kayınvalidem yüzünden balayında boşanma kararı aldık

29.07.2014

"Kayınvalidem düğünde yer sorunu çıkardı. Sonra balayına gittik kocamla. Sağ olsun kayınvalidem oraya da yetişti. Ve biz dahabalayındayken boşanma kararı aldık."

Belki de karşılaşmanız sadece bir tesadüf değildir

26.07.2014

Bir okurum göndermiş bu güzel öyküyü. İnternette bulmuş olmalı. Benim ilgimi çekti, sizin de çekebileceğini düşündüm. Gerçekten yaşamımız boyunca hiç önemsemeden, hatta farkında bile olmadan yaptığımız bazı şeyler, birilerinin hayatını değiştirebilir.Yolumuza çıkan, birden hayatımıza giren biri, bel...

Tasarının son şekli hâlâ endişe verici

25.07.2014

Hayvanları Koruma Kanunu'nda değişiklik öngören yasa tasarısının son şekli, çok ustaca düzenlenmiş!

Saklıkent Kanyonu’yla ilgili uyarmıştım, işte ilgisizlik iki cana mâl oldu

24.07.2014

Geçen yılın eylül ayında ilgilileri uyarmıştım ama Saklıkent Kanyonu'nda hiçbir değişiklik olmamış ve iki vatandaşımız, ani bastıran sel nedeniyle hayatlarını kaybetmiş.

Arkadaşıma da ihanet ettim sevdiğim adama da

23.07.2014

Eski sevgilimin arkadaşı benden hoşlanıyordu. Onu en yakın kız arkadaşımla tanıştırdım, görüşmeye başladılar. Ama ben kıskanmaya başladım...

Oğlumuzu sevgilisiyle tanıştırmak istiyor

22.07.2014

Eski eşim, beni ve oğlumu rahat bırakmıyor. Çocuğu beraber yaşadığı kişiyle tanıştırmak için ısrar ediyor. Sürekli "hayır" diyorum, çünkü çocuğumun psikolojisinin bozulmasını istemiyorum.

Güzin Abla adlı yazarın, bu sitede yayınlanan tüm köşe yazıları sadece yazarı ve yazıyı yazmış olduğu kurumu bağlamaktadır.