Yazı Arama Motoru Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz..

Şifre:


Güzin Abla

Güzin Abla

Mail Gönder
Sistemdeki Toplam Yazı Sayısı: 786
Güzin Abla TÜM KÖŞE YAZILARI

Saklıkent Kanyonu’yla ilgili uyarmıştım, işte ilgisizlik iki cana mâl oldu

24.07.2014

Geçen yılın eylül ayında ilgilileri uyarmıştım ama Saklıkent Kanyonu'nda hiçbir değişiklik olmamış ve iki vatandaşımız, ani bastıran sel nedeniyle hayatlarını kaybetmiş.

Arkadaşıma da ihanet ettim sevdiğim adama da

23.07.2014

Eski sevgilimin arkadaşı benden hoşlanıyordu. Onu en yakın kız arkadaşımla tanıştırdım, görüşmeye başladılar. Ama ben kıskanmaya başladım...

Oğlumuzu sevgilisiyle tanıştırmak istiyor

22.07.2014

Eski eşim, beni ve oğlumu rahat bırakmıyor. Çocuğu beraber yaşadığı kişiyle tanıştırmak için ısrar ediyor. Sürekli "hayır" diyorum, çünkü çocuğumun psikolojisinin bozulmasını istemiyorum.

Evlenmemize 1 ay kala ayrıldım, şimdi pişmanım

19.07.2014

Hep aynı hikâye... Birlikteyken yaşanan kavgalar, sorunlar yüzünden onunla yapamayacağını anlar. Onunla bir evliliği yürütemeyeceğini düşünür. Genellikle de haklıdır.

Köpeklere olan sevgimi anneme anlatır mısınız

18.07.2014

Ben bir köpeğin sorumluluğunu almak istiyorum. Ama annem "Sen daha kendi arkanı toplayamıyorsun, ona nasıl bakacaksın" diyor.

Çocuğumuza göz tembelliği teşhisi kondu

17.07.2014

Kızımıza göz tembelliği teşhisi konuldu ve tedavi için geç kaldığımız söylendi. Tedavi edilmezse ne olur, görme kaybı mı oluşur?

Annemle ablam onun bana yakışmadığını söylüyor

16.07.2014

O bana sürekli "Evlenelim, seni istemeye gelelim" diyor. Ama ben okuduğum için biraz gönülsüzüm. Annemle ablam da evlenmeme gönüllü değil.

Bir rüzgâra ihtiyacım var

15.07.2014

Erkek arkadaşım metrobüste beni çıldırttı. Birbirimize girdik. Şimdi kollarım mor, tırnak izi dolu. Gerçekten çok şakınım.

Güzin Abla adlı yazarın, bu sitede yayınlanan tüm köşe yazıları sadece yazarı ve yazıyı yazmış olduğu kurumu bağlamaktadır.