Yazı Arama Motoru Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz..

Şifre:


Güzin Abla

Güzin Abla

Mail Gönder
Sistemdeki Toplam Yazı Sayısı: 847
Güzin Abla TÜM KÖŞE YAZILARI

Aileler çocuklarına hoşgörü ve anlayış göstermeli

18.10.2014

Bu aşırı bir sahiplenme duygusu mudur? Yoksa güvensizlik midir? Kendi yaşadıklarını kızının da yaşamasından korkmak mıdır? Kıskançlık mıdır?.. Nedir anlamak pek mümkün değil, ama bilinen şu ki, annelerle kızlarının arasındaki bu çatışma yüzyıllardır süregeliyor.Annelerin zaman zaman dominant davranm...

Soğuk betonlarda, tel kafeslerde yaşam savaşı veriyorlar

17.10.2014

Evde kıvrılacakları bir koltuk, bahçede bir köşe, bir fabrikanın, işyerinin bahçesinde bir parça toprak bile şu anda yaşamaya çalıştıkları barınaklardan çok daha iyi olacaktır.

Kayınvalidemin komplosu yüzünden boşandık

16.10.2014

Kayınvalidemin komplosu yüzünden boşandık

Gelen yorumlar ‘pes’ dedirtti

14.10.2014

Merhaba Güzin Abla... Yazımı yayınladığınızda internette bazı yorumlara maruz kalacağımı biliyordum ama okurlarınızın yorumlarından bazıları gerçekten pes dedirten cinsten! O yüzden size tekrar yazarak kendimi ifade etmek zorunda hissettim.

Kendimden yaşça büyük birine aşık oldum

13.10.2014

Umutsuzca benden yaşça çok büyük birine aşık oldum. Onu düşünmeden edemiyorum, bunun yanlış olduğunu da biliyorum. Yine de engelleyemiyorum.

İnternet üzerinden cinsellik yaşamak istiyormuş

11.10.2014

İnternet üzerinden cinsellik yaşamak istiyormuş

Babamdan annemi aldatmasını asla beklemezdim

10.10.2014

Babamdan annemi aldatmasını asla beklemezdim

Aileler evlatlarını adetlere kurban ediyor

07.10.2014

Aileler, 14-15 yaşındaki kız çocuklarını kocaman adamlarla evlendiriyor. Ailelerde böyle bir hak var ama üniversiteyi bitirme aşamasındaki bir gencin istediğiyle evlenmeye hakkı yok!

Güzin Abla adlı yazarın, bu sitede yayınlanan tüm köşe yazıları sadece yazarı ve yazıyı yazmış olduğu kurumu bağlamaktadır.