Hakkımızda

Yazaroku.Com ve Sporyazarlari.Com Ne Zaman Kurulmuştır, Kurucuları ve Sahipleri Kimlerdir ?

Sporyazarlari.com 2008 yılında, bir grup spor aşığı üniversite öğrencisi tarafından, tamamen amatör bir ruhla kurulmuş ve geliştirilmiştir. Proje amacına ulaşıp, ekibimiz bu alanda deneyim sahibi olduktan sonra ise, Temmuz 2009’da ülkemizdeki tüm köşe yazarlarının yazılarını yayınlayan dev projemiz, Yazaroku.Com sahneye sürülmüştür.

Hangi Yazarların Yazıları Yazaroku.Com ve Sporyazarlari.Com tarafından Yayınlanmaktadır ?

Ülkemizdeki 30’dan fazla ulusal gazetedeki, 2000’in üzerinde yazarın tüm yazıları takip edilmekte ve hiç bir yazı kaçırılmadan sistemimize girilmektedir. Sistemdeki tüm yazarlarımız için tıklayınız

Yazaroku.Com ve Sporyazarlari.Com Ne Yapar? Neden Takip Edilmelidir ? Farkı Nedir ?

Ülkemiz dahilindeki internet haber ve spor medyacılığında, bugüne kadar bir çok site kurulmuş, bu siteler ile okuyuculara hızlı bir şekilde meydana gelen haberler iletilmeye çalışılmış ve büyük yayıncılık başarılarına imza atılarak okuyucuların hayatları kolaylaştırılmıştır. Yazaroku.Com, Sporyazarlari.com ise, ülkemiz medyasında yer alan çok büyük bir açığı gidererek, ülkemizde yayın yapmakta olan diğer tüm haber sitelerinden farklı bir işe soyunmuş, haberleri değil, sadece ve sadece köşe yazılarını doğru ve hızlı bir şekilde okuyuculara ulaştırmayı hedefleyerek bu alanda özelleşmiştir.

Ülkemizde 30’dan fazla saygın medya kuruluşunda yazarlık yapmakta olan 2000’e yakın köşe yazarının 7 gün 24 saat yayınlanan tüm yazıları, doğru ve eksiksiz bir şekilde, yazıların konusuna göre kategorize edilerek okuyuculara sunulmaktadır. Yazaroku.Com, Sporyazarlari.com, okuyucularına, en güncel ve doğru kategorize edilmiş köşe yazıları içeriğini sunmasının yanında, eşsiz veritabanı desteği sayesinde, tüm köşe yazılarını da arşivinde barındırmakta, ve yine eşsiz arama motoru seçenekleriyle bu arşivini okuyucuları için son derece kullanımı kolay bir halde sunmaktadır. Yazaroku.Com, Sporyazarlari.com, internet kullanıclarına sunduğu bu eşsiz avantaj ve içerikler bakımından Türkiye’nin ilk ve tek toplu yazar okuma platformudur.

Yazaroku.Com ve Sporyazarlari.com Personeli Kimlerden Oluşmaktadır?

Yazaroku.Com ve Sporyazarlari.com, sizlere 7 gün 24 saat başarılı bir hizmet verebilmek için, 2 webmaster + 1 tasarımcı + 2 yazılım uzmanı olmak üzere 5 kişilik bir ekiple çalışmaktadır.

Yazaroku.Com ve Sporyazarlari.com’a Reklam Vermek İçin Ne Yapmalıyım?

Sitelerimize reklam vermek için yazaroku@sm724.com adresine e-mail gönderiniz.


Diğer Projelerimiz

Bu sitede yayınlanan köşe yazarları, gazete yazarları, köşe yazıları yazının yayınlanmış olduğu kurumu bağlamaktadır.